"Mäletan Jeesust. Seal olid kuldsed tänavad ja palju värve. Istusin Jeesuse süles ja tundsin end turvaliselt," kirjeldab praegu 11aastane Colton Burpo, kes seitse aastat tagasi toimunud operatsiooni ajal midagi imelist koges.

Burpode perekond oli aastaid tagasi väljasõidul Colorados, kui Coltonil hakkas kõht valutama. Arstide sõnul oli tegu gripiga, kuid koju Nebraskasse pöördudes tundis poiss end jätkuvalt haiglasena. Ka teine arst ei pannud poisile õiget diagnoosi, kirjutab WHNT.

Viimaks selgus, et Colton vajab pimesooleoperatsiooni. Vanemad palvetasid, et poiss operatsiooni üle elaks. Kõik läkski hästi, kuid vanemad tundsid, et nende poeg on pärast operatsiooni teistsugune. Autosõit haiglast möödudes tõi neli kuud kuud hiljem loosse selgust.

alt
Kui isa Todd küsis Coltonilt, kas too tahaks ka haiglasse tagasi minna, vastas poiss: "Kas tead, isa, inglid laulsid mulle, kui seal olin." Todd meenutab, et poiss oli seda öeldes surmtõsise näoga.

Siit said alguse ka Coltoni lood taevast. Ta kirjeldas, keda ja mida ta nägi, nende hulgas ka vaarvanaisa, kes suri 30 aastat enne Coltoni sündi. Ehk üks šokeerivamaid oli poisi lause emale. "Ta läks ema juurde ja ütles: "Emme, mul on kaks õde."," kirjeldab Todd. Coltonil on vaid üks õde.

"Sinu kõhus suri beebi, eks ju?" päris Colton emalt. Kumbki vanem polnud poisile kunagi nurisünnitusest rääkinud.

Aja jooksul muutusid Coltoni nägemused üha reaalsemaks ning vanemate sõnul ei ole võimalik, et poiss selle kõik lihtsalt välja mõtleb. Burpod pole poja võimeid kunagi kahtluse alla seadnud, vaid on aktsepteerinud poja erilisust.

Kuna Todd on väikelinna kiriku pastor, julgustasid kirikulised Coltonit raamatut kirjutama. Ta kirjutaski teose "Heaven Is For Real". Nüüd on raamatust saanud New York Timesi menuk, mida on üle riigi müüdud miljoneid.

 

Algallikas

altLisan siia juhtumised Aafrikast, mis paneb mõtlema ja meenutab Jeesuse sõnu valvamise kohta...

Üks naine sõitis autoga mööda teed, kui nägi üht meest teeperves kõndivat. Püha Vaim ütles talle, et ta mehe peale võtaks, kuid kuna sealkandis on palju röövleid ja vägistajaid, siis naine ei kuulanud seda häält ja sõitis mehest mööda. Siis aga ütles hääl talle veel kõvemini, et ta mehe peale võtakas. Naine keeras tagasi ja võttis mehe küüti. Too oli pöördunud naise poole ja öelnud: "Jeesuse tulemine on lähedal!" Ja kadus siis. Naine oli väha hämmelduses ja sõitis lähedalasuva tolliputka juurde, kus rääkis seal juhtunust töötajatele Need ütlesid, et ta on umbes kümnes inimene, kes täna sellist lugu neile räägib.

meil teisipäeval oli kodugrupp ja sain väikese välkpildis vastuse palve ajal.

oli nii, et rääkisime kodugrupis jutluste rakendamisest.. et palju me rakendame kuuldut ja et tihti ei mäletagi peale jutlust, et millest jutt ning heal juhul mõne päeva pärast meenub või siis, kui üle kuulab netist, et siis meenub või kui väääga powerful värk oli.. aga nägime vajadust, et oleks vaja rohkem rakendada ja mõtiskleda oma igapäevas neid Jumala asju ja kui meeltes hoida neid Jumala asju ning jutluste mõtteid, et siis jõuab ka ühtteist meil rakendusse - selline diskussioon oli.

Mul on jälle rõõm tõdeda, et see mis mul südames on, pole ainult minu südames!

Eile rääkis Jumala Püha Vaim minu südame vastu, et pane kirja sõnum. Pane teade üles oma blogisse. Jumal räägib minu vastu kogu aeg, kuid see nõue oli eriti rõhuline.

Nii nagu ikka, võtsin kuulekalt pliiatsi ja hakkasin siis saadut üles kirjutama, panin kirja kõik sõnad. Seejärel panin teksti kodulehele. See pidi olema püsivalt nähtav. Lisasin selle vasakule, vaata "SEDA ON HEA TEADA". Aga sõnum tundus mulle esmapilgul imelik, sest ma mõtlesin, äkki siiski pole see kõigile.