Jeesus tuleb tagasi

Ilmutus
Tüpograafia

altLisan siia juhtumised Aafrikast, mis paneb mõtlema ja meenutab Jeesuse sõnu valvamise kohta...

Üks naine sõitis autoga mööda teed, kui nägi üht meest teeperves kõndivat. Püha Vaim ütles talle, et ta mehe peale võtaks, kuid kuna sealkandis on palju röövleid ja vägistajaid, siis naine ei kuulanud seda häält ja sõitis mehest mööda. Siis aga ütles hääl talle veel kõvemini, et ta mehe peale võtakas. Naine keeras tagasi ja võttis mehe küüti. Too oli pöördunud naise poole ja öelnud: "Jeesuse tulemine on lähedal!" Ja kadus siis. Naine oli väha hämmelduses ja sõitis lähedalasuva tolliputka juurde, kus rääkis seal juhtunust töötajatele Need ütlesid, et ta on umbes kümnes inimene, kes täna sellist lugu neile räägib.

Teine oli üsna sarnane lugu, kus jälle üks naine autoga teel oli ja üht väikest poissi tee äres kõndimas nägi. Ta võtis poisi peale, et ta turvaliselt kohale viia. Poiss ütles naisele, olles sisenenud autosse, samad sõnad: "Jeesuse tulmine on lähedal!" Naine oli väga üllatunud ja küsis, et kui lähedal siis? Poiss pani oma käe naise põse lähedale, kuid mitte päris vastu (nii, et oli tunda käe sojust) ja ütles: "Nii lähedal!" siis ta kadus.

Neist juhtumistest kirjutatakse Aafrika kohalikes lehtedes ja see on toonud kaasa palju ärkamisi. Neid lugusid tuleb vaadelda Piibli valguses ja selle viljadest. Viljad on seni head, kui see toob rohkem inimesi Jumala Sõna juurde ja annab meile julgust ja indu kuulutada evangeeliumi ja Jumala armuaja veel kestmist. Kuid kui kaua see veel kestab? Mõtlen, et vahest tundub, et ei see Jeesus veel tule ning kristlased muutuvad mugavaks ja laisaks ootama. Kas Jumal hoiatab nii enda omasid? Siin on meil igatahes mõltemiskoht igaühel, kuna aina tuleb meil tulla meeleparanduses Jumala ette ja igapäevaselt kahetseda pattu ja seada end Jumala abiga tema teele, oodates tema tagasitulekut.

Olgu teie teed tasandatud meie armsa taevase Isa poolt!
Olge püsivad palves ja Issanda taastuleku ootuses.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS