Autoriõigused

Liigitamata
Tüpograafia

Kristlik portaal Kaev ehk Kaev.net kuulub Kristlik MTÜ Agape Eesti’le. Agape Eesti on kristlik misjoniorganisatsioon ja kuulub Agape Europe alla. Agape Europe on 1951 aastal Ameerikas alustatud oikumeenilise liikumise CRU Lääne-Euroopa haru.

Agape Eesti on aastal 1993 Eestis ametlikult registreeritud mittetulundusühing. Ühingu eesmärgiks on jagada head sõnumit Jeesusest Kristusest, võttes aluseks Piiblit.

Kristlik MTÜ Agape Eesti
Vaksali 11 – 44
50410 Tartu
EESTI
Tel: +372 742 6088 Fax: +372 742 6088
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Agape Eesti koduleht: http://www.agape.ee

Sisu - tekstid, pildid, audio- ja videomaterjalid.

Tekstid, pildid, audio- ja videoklipid (edaspidi sisu) kuuluvad Kristlik MTÜ Agape Eestile va Kaev.net kasutaja poolt lisatud sisu. Sisu ilma loata kasutamine või reprodutseerimine nii internetis või muude kanalite ja materjalide kaudu pole lubatud, välja arvatud isiklikul mitteärilisel eesmärgil. Kaev.net tekstide refereerimine on lubatud vaid käesolevas kasutustingimustes kirjeldatud viisil. Igasugune muu Kaev.net sisu kasutamine vajab Kristlik MTÜ Agape Eesti nõusolekut. Nõusoleku saamiseks palume pöörduda aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Sisu, mille on loonud Kaev.net kasutajad, kuuluvad vastavale kasutajale ja nende materjalide kasutamise luba tuleb küsida kasutajalt.

Sisu refereerimine

Mistahes meedias (internetis, paberväljaannetes, raadios, televisioonis) refereerides tuleb Kaev.net kui allikas alati ära nimetada. Internetis refereerimisel tuleb lisaks allika nimetamisele avaldada refereeringu juures link originaalartiklile kujul: "Kristlik portaal Kaev refereeritud artikli täistekst".

Kasutaja poolt lisatud sisu, mis ei kuulu kasutajale

Kaev.net ei vastuta kasutaja poolt lisatud sisu (tekstid, pildid, audio- ja videoklipid) eest. Kasutaja peab sisu lisamisel olema veendunud, et ei riku autoriõigusi. Kasutaja on kohustatud vajadusel tegema oma lisatava sisu osas taustauuringut ja Kaev.netis kasutatava autoriõigustega kaitstud materjali osas küsima luba materjali autorilt. Kaev.net jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida, eemaldada või täiendada kasutajate poolt lisatud sisu, mis rikuvad autoriõiguseid.

Kasutaja on kohustatud linkima sisu algallikale originaal pealkirjaga, kui autoriga pole tehtud muud kokkulepet.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS