Pilt palve ajal - usu alalhoidmisest

Ilmutus
Tüpograafia
meil teisipäeval oli kodugrupp ja sain väikese välkpildis vastuse palve ajal.

oli nii, et rääkisime kodugrupis jutluste rakendamisest.. et palju me rakendame kuuldut ja et tihti ei mäletagi peale jutlust, et millest jutt ning heal juhul mõne päeva pärast meenub või siis, kui üle kuulab netist, et siis meenub või kui väääga powerful värk oli.. aga nägime vajadust, et oleks vaja rohkem rakendada ja mõtiskleda oma igapäevas neid Jumala asju ja kui meeltes hoida neid Jumala asju ning jutluste mõtteid, et siis jõuab ka ühtteist meil rakendusse - selline diskussioon oli.

aga siis palvetasime muidugi, et rakendust siis oleks.. ja siis selle kõrvalt tuli palve ajal nagu selline sööstmõte, et see kodugrupp meil, mis me iga nädal koos käime..no, et siin ei peagi alati rakendama.. piisab sellest, kui hoiame alal seda, mis on ja see iganädalane ongi selline usu üleval hoidmine ning ei pea väga pingutama ja ei pea mõtisklema neid asju vaid iseenesest kokkutulemine on piisav.. peaasi, et oleks korra nädalas osadust tsutikene..

ja siiis!!!

selline täiesti selge pilt talentide loost, kus ühe talendi alalhoidja tunnistatakse kõlbmatuks ja kiituse saavad talendiga kauplejad ja juurdetegijad!

15Ühele andis ta viis talenti, teisele kaks ja kolmandale ühe, igaühele tema suutlikkust mööda, ning läks ära võõrsile.
...
25Ja ma kartsin, läksin ära ja peitsin sinu talendi maa sisse. Vaata, siin on sinu oma!
...
28Võtke nüüd tema käest talent ära ja andke sellele, kellel on kümme talenti!
...
30Ja kõlbmatu sulane heitke välja kaugele pimedusse, seal on ulgumine ja hammaste kiristamine!

Sain aru, et tõesti nii oluline on rakendamine, paljundamine ja edendamine! Kohe väga oluline! Sest paigalseis on allaminek!

Head jutluste ja piiblisõnumite ning õpetuse rakendamist!
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS