Sügishooaeg kristlikus muusikas

Muusika
Tüpograafia

altNagu tavaliselt on ka sel aastal enamik kristliku muusika kõvemaid tegijaid andnud oma plaadid välja sügisel. Nimetaksin siis mõningad neist, mis peaksid eestlastele rohkem huvi pakkuma.
Sel aastal lõi sügishooaja lahti Skillet albumiga "Awake", mis debüteeris Billboard 200 edetabelis #2 kohal. Head uudised tulid ka detsembris, kui teatati, et Skilleti eelmine plaat "Comatose" on ametlikult müünud kokku üle 500 000 koopia.
Järgmisena andsid uue plaadi välja Thousand Foot Krutch ja album kannab nime "Welcome to the Masquerade". Teine singel "Fire It Up" on EA Sports NHL 2010 ametlik soundtrack. Tegemist siis Playstation 3 mänguga.

Pillar "Confessions" toob endaga kaasa kaks uut liiget (pärast Kaleli ja Lesteri lahkumist),kes suudavad suurepäraselt täita nende peale pandud ootused. Nagu mu sõber Lauri ütles:"Pillar on lihtsalt haigelt hea bänd!".
Oktoobris ilmus Relient K uus plaat "Forget And Not Slow Down", mis jätkab neile omast lahedat pop-punk, pop-rokk stiili.
2005 aastal tuli Kutlessil välja nende seni populaarseim album "Strong Tower", mis on minu arvates parim ülistusplaat üldse, aga sel sügisel ilmus neilt uus ülistusplaat "It Is Well". Sellelt leiab nii tuntud lugusid, kui nende enda kirjutatud laule.
Uue plaadi andsid välja ka Eestis esinenud Flyleaf. "Memento Mori"on nende teine album ja kannab endas sama energiat mida eelminegi.
Sügishooaja lõpetas ülitugevalt Casting Crowns oma uue albumiga "Until the Whole World Hears". Nende plaat tegi järjekordse müügirekordi, kui müüs esimesel nädalal 167 432 koopiat.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS