Sõna saab teoks, misjonitöö - koguduseks

Misjon
Tüpograafia

altRapla Vabakoguduses ning Järvakandi Misjonikeskuses tehakse käesoleval aastal erilist tööd parima sõnumi elluviimiseks. Raplas leiab tänavu aset evangeelne misjoninädal koostöös Eesti EKB Koguduste Liidu Misjonikeskusega. Sarnase misjoninädala 2009. aasta sügisel korraldanud Järvakandi Misjonikeskuses kuulutatakse jätkuvalt päästvat evangeeliumi rajamaks samas ka uut kogudust. Liidu president Meego Remmel julgustas oma külaskäigul 21. veebruaril nii Rapla Vabakogudust ja selle pastorit Allan Heldet kui ka Järvakandi Misjonikeskuse rahvast eesotsas koguduserajaja Allar Saardiga andmaks sõnas ja teos ümbruskonnale parima sõnumi Kristuse nimel: "Sul on lootust tulevikuks, ütleb Issand!" (Jr 31:17)

Eesotsas muusikaliselt andeka pastori ja teiste koguduseliikmetega lauldi Rapla Vabakoguduses hulgaliselt ülistuslaule ning tunnistati oma Jumala-kogemusest. Teenistuse lõpul tulid mitmed eestpalvele. Üheskoos paluti ka eeloleva misjoninädala ning selle elluviimist plaaniva liidu misjonisekretäri Agnes Böningi eest.

Järvakandi Misjonikeskuses toimunud evangeelsele koosolekule kogunes vaatamata maateid läbimatuks muutnud suurele lumetuisule hulgaliselt kutsutuid, kellest mitmed lasksid ka enda eest erinevates vajadustes palvetada.

Laulu ja tunnistustega rikastasid vaimulikult ülesehitavat õhkkonda Tartu Salemi koguduse noored Janeli Truus ja Jakob Remmel.

Teenistust juhatanud koguduserajaja Allar Saardi kõrval teeb head evangeelset ja hoolekandetööd Petrula Kristliku Kodu eestvedaja Alina Nüganen, kes julgustas jumalateenistusel ka külalisnoori igas elu olukorras Jumalat usaldama.

Kohalikud õed kostitasid kaugelt tulnud külalisi ka rikkaliku armastussöömaajaga, kutsudes üles Järvakandi ja Petrula rahvale ikka evangeeliumi kuulutama.

Allikas http://www.ekklesia.ee/index.php?s=1398

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS