Tänapäeva ühiskond propageerib piitspeenike olemist. Näitlejateks ja modellideks eelistatakse kõhnasid inimesi, ajakirjad on täis erinevaid ekstreemseid dieedivõimalusi. Ühiskond on kaotanud kaaluküsimuses pea. Sellise asja tulemusena on paljudel inimestel tekkinud toitumishäired.

Oleviste noored Marita ja Karmen andsid videotunnistuse sellest, kuidas neil söömisega probleem tekkis, milline oli selle mõju tervisele ja sotsiaalsele elule ning kuidas nad haigusest Jumala abiga välja tulid.

Video idee on jõuda inimesteni, et nad võiksid teadlikud olla toitumishäiretest kui väga levinud vaimsest haigusest. Samuti soovime nõu ja abi anda inimestele, kes probleemi käes vaevlevad.

Allikas: Onoored

Marita ja Karmeni videotunnistus

Deemon ei ole vaimne olend muinasjutust, mütoloogiast või folkloorist, vaid reaalne olend, kes võib rünnata inimest igal ajal.

alt

Kurjad vaimud võivad inimest rünnata igal ajal, emotsionaalselt, psühholoogiliselt, aga ka füüsiliselt. Siinkohal reaalne näide sellest, kuidas deemon ründab ja füüsiliselt siseneb inimese ihusse, mille tagajärjel toimub vaimuga seestumine.

Vaata videoklippe ja loe edasi artiklit: Deemon


Alllikas:
Kristlik Mõttevõra

"Saatan kiusab kõiki - inimesi poliitikas, majanduses, spordis. Ja loomulikult ta meelitab eelkõige vaimulikke, et sa ei peaks olema üllatunud, kui saatan meelitab ka neid kes on Vatikanis. See on tema töö. "

alt

Kui Rev Gabriele Amorth (pildil) seda ütleb, siis ta ei räägi piltlikult. 85-aastane preester peab silmas seda, et inimesed võivad olla kiusatud ja sõna otseses mõttes saatana valduses.

Loe kogu artiklit ja vaata kurjade vaimude väljaajamise videod siit >>

altMöödunud reedel ennast treeningule sättinud jooksjat Tiidrek Nurmet tabas šokk: vasaku jala põlve lõi nii tugev valu, et joosta polnud võimalik. Kuus päeva enne kahe viimase aasta projektiks olnud EMi 5000 m eelvõistlust. Kas tõesti varisevad unistused kolinal kokku…

Nurme võttis kiiresti ühendust Eesti koondise arsti Mihkel Mardnaga, kes saatis Lõuna-Eestis viibiva mehe Tartusse kolleegi vastuvõtule. Diagnoos oli karm: vasaku põlvekedra ülemise kinnituse põletik. Põhjus – ülekoormus.

David Wilkerson: mu kallis sõber – ära iialgi piira Jumala andestust iseenda suhtes!

alt

Pildil: David Wilkerson

Tema andestusel ja pikal meelel pole piire! Jeesus ütles oma jüngritele: „Ja kui ta ka seitse korda päevas sinu vastu patustab ja seitse korda sinu poole pöördub, öeldes: "Ma kahetsen", andesta ikka talle!" (Luuka 17:4)

Suudad sa seda uskuda?

3. märts 2010

Loe Davidi sõnumit siit

NUTA JULGESTI

Kogedes suurimat valu, mida eales tundnud oled, mine oma salajasse kambrisse ja nuta välja kogu oma meeleheide.

Jeesus nuttis. Peetrus nuttis – lausa kibedasti – kandes endaga kaasas valu, mis lähtus sellest, et ta oli hüljanud Jumala Poja. Kuid need kibedad pisarad tõid tema elus esile väga imelise ime ja ta tuli tagasi, et raputada saatana kuningriiki.

Jeesus ei pöördu kunagi kõrvale nutvast südamest, öeldes: "...murtud ja purukslöödud südant ei põlga Jumal." (Psalmid 51:19). Jumal ei ütle sulle mitte iialgi, et: "Katsu nüüd olla! Aja end püsti, võta oma rohud sisse ja siis hambad ristis kuivata oma pisarad." Ei! Jeesus kogub iga pisara oma igavesti püsivasse anumasse.

On sul valus? Kohe tõeliselt valus? Siis lase aga käia ja nuta julgesti! Ja nuta senikaua, kuni pisarad lakkavad. Kuid lähtugu need pisarad ainuüksi valust ja mitte uskmatusest või enesehaletsusest.

Elu läheb edasi. Ja sa üllatud selle üle, kui palju sa tegelikult suudad kanda, kui Jumal on sulle abiks. Õnn ei tähenda elu ilma valu või haiget saamisteta. Tõeline õnn peitub oskuses elada üks päev korraga, sõltumata kõigest kurbusest ja valust. See tähendab osata rõõmustada Issandas, sõltumata sellest, mis on toimunud minevikus.

Sa võid tunda end hüljatuna. Sa võid tunda end mahajäetuna. Su usk võib olla nõrk. Sa võid arvata, et sinuga on lõpp. Kurbus, pisarad, valu ja tühjustunne võivad sind aegajalt neelata endasse, kuid Jumal on siiski troonil ja endiselt Jumal!

Sa ei saa aidata iseennast. Sa ei saa kustutada valu. Kuid meie kallis Issand tuleb su juurde ja paneb oma armastavad käed su ümber ja asetab su taas istuma taevalikesse paikadesse. Ta vabastab sind surmahirmust ja ilmutab sulle oma lõputut armastust sinu suhtes.

Vaata üles. Julgusta end Issandas. Kui udu kogu on ümbritsemas sind ja sa ei leia mingit väljapääsu oma dilemmadest – siis heida end lihtsalt Jeesuse armastavasse rüppe ja usalda Teda. Ta igatseb sinu usu ja kindlameelsuse järele. Ta tahab, et sa hüüaksid kõva häälega: "Jeesus armastab mind! Ta on minuga! Ta ei vea mind alt! Ta toimetab kõik hästi ja toob lahenduse! Mind ei saa maha suruda ega hävitada! Minust ei saa Saatana ohvrit! Jumal on minu poolel! Ma armastan Teda ja Tema armastab mind!"

Kõige aluseks on usk. Ja usk tugineb vaid ühele tõele, milleks on: "Aga ei ole edu ühelgi relval, mis valmistatakse sinu vastu..." (Jesaja 54:17)

David Wilkerson

alt