RsForms PRO! - vormi generaator

Tarkvara
Tüpograafia

Tutvustan Teile maailma kõige lihtsamat vormigenereerijat, milleks on RsForms PRO!. RsForms PRO! on Joomla sisuhaldussüsteemile installeeritav lisaprogramm/plugin.
Tutvu ise lähemalt: http://rsjoomla.com
NB! Kui ma kellegi arvates eksin, siis andke mulle palun teada, et mis on veel lihtsam :)

Selle vormigeneraatoriga ei pea tegelema mingite imekeemiatega, et kiirelt üks vormikene püsti panna. Kes oskab logida Joomla! adminniliidessesse ja leiab componentide alt RsFormsi, see saab hakkama ka RsFormiga, et luua vajalikke vorme.{highslide type="slideshow-caption" url="artiklid/vormesilehel.jpg, artiklid/vormitegemine.jpg, artiklid/kujundus.jpg, artiklid/tanud.jpg, artiklid/kiriregihaldurile.jpg, artiklid/kiriregijale.jpg, artiklid/vormid.jpg, artiklid/submissions.jpg" width=100 height="100" positions="top, right" outlineType="rounded-white" }{/highslide}

Lühidalt, et mida RsForm PRO! teeb:
* kontrollib lahtreid kui vaja
* spämmikontroll captcha
* esilehelt vormi täites ja teele saates saadetakse andmed
- jooml andmebaasi, et adminni poolelt statistikat saaks näha ning muuta/kustutada kui vaja
- vormi sisutäitjale/kliendile
- vormi haldajale
* vormi kujundamiseks ei pea samuti geenius olema, tagi süsteemiga saab igast trikke teha adminni poolelt. Olemas on ka eelseadistatud vormi lahtrite paigutused, mis on täiesti kasutatavad ning mida saab vastavalt vajadusele muuta.

RsJoomla lehel regides ja sisse logides saab allalaadida Trial versiooni. Trial versiooniga töötab kõik vajalik, kuid vormi kuvamisel lehel näitab teksti, et trial versioon. Täisversioon on tasuline aga mina kasutan päris mitmetel mittetulunduslikel lehtedel, kus pole probleemiks trial teade vormi juures.

Komponent maksab ühele domeenile eluaegse suppordiga 19eur või siis lugematuarv domeene koos poole aasta suppordiga 59eur. Pool aastat supporti tähendab seda, et uuendusi saab pool aastat, kui pool aastat on läbi, siis uuendusi ei saa aga oma ostetud programmijuppi kasuta palju tahad.

PS. mainin ära, et olen kasutanud enamuse neid vormihaldureid, mis Joomlale kättesaadav on ja ükski neist ei küündi RsFormi kasutajasõbralikusele! Mitte ükski!

YouTube video RsForms PRO!-ga vormi tegemine:

Head kasutamist!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS