Tõnu Lehtsaare uus raamat - Südamekool

Raamat
Tüpograafia

Tõnu Lehtsaar - Südamekool„Südamekool“ on sümbolistlik lugu eneseleidmisest. Erinevad tegelaskujud väljendavad selle teekonna võlu ja valu. Oma südame leidmisel on vaja enesekindlust, julgust valida oma tee. Südame tõde on isiklik tõde. Oma südame hääle kuulamine on tähtsam, kui võõra pilli järele tantsimine. Raamat on pühendatud neile, kelle süda valutab. Nii nagu iseendaks saamine on väga isikupärane, jätab tekst igale lugejale võimaluse tõlgendada kirjapandut omal viisil.

„Südamekool“ on sümbolistlik lugu eneseleidmisest.

Teose tegevus toimub erinevates plaanides ja aegades, mis raamistavad ja kirjeldavad inimese eneseotsingut. On ju enese otsimine midagi, millega rohkem või vähem tegelevad kõik inimesed alati ja igal pool.

Eneseleidmine tähendab südamevalu. Endani jõudmiseks on vajalik iseennast, teisi ja elu enda ümber südamega võtta. Kui miski on südamesse võetud, siis seda niisama lihtsalt välja ei saa. Kui südamesse võetut südamest välja ajada, välja lükata või välja kangutada, siis asi kipub minema koos tükiga südamest. Eneseleidmisel tuleb õppida, keda ja mida südamesse võtta.

Südameasjadega on nõnda, et neid lõpuni mõista on väga raske. Südame tõde on isiklik tõde. Oma südame leidmisel on vaja enesekindlust, julgust valida oma tee. Südame tõde on isiklik tõde. Oma südame hääle kuulamine on tähtsam, kui võõra pilli järele tantsimine.

Vaid ennast leidnu saab olla vaba ja õnnelik. Kummalisel kombel tähendab eneseleidmine sageli oma egost loobumist ja enda taasleidmist millegi suurema ja tähendusliku osana. Tõelisele pühendumine annab tuge ja juhatab teed iseenda ja valguse poole.

Kust on võimalik saada seda raamatut?

Raamat on kättesaadav erinevatest raamatupoodidest üle Eesti:

* Südamekool Raamatukois

* Apollo - Südamekool

* Rahvaraamat - Südamekool

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS