Saatesari Teeliste Kirikud ETVs

Film ja TV
Tüpograafia

Teeliste kirikud ETVsSaatesari „Teeliste Kirikud” on ETV  eetris alates 13. augustist, esmaspäeviti, algusega kell 17.10, kordused laupäeviti kell 14.30. Saadete tootjaks on Eesti Kristlik Televisioon.

Sari „Teeliste Kirikud” koosneb pooletunnistest saadetest, mis avavad juhusliku teelise võimalusi suvises Eestis ringi liikudes kirikutesse sisse astumiseks. Lisaks kirikutele on saadetes juttu kogudustega seotud inimestest ja huvitavatest paikadest kirikute lähiümbruses.

Tänavu käis võttegrupp Tallinnas, Rakveres ja Jeruusalemmas. Varasemad saated on valmistatud Pärnus, Viljandis, Tartus, Haapsalus, Saaremaal, Otepääl ja Käsmus. Näha saab erinevate konfessioonide pühakodasid ja kuulda, millised on vaatamisväärsused ning milliste põnevate lugudega need on seotud. Lisaks kirikutele on igas paigas erinevad vaatamisväärsused, mille kohta annavad selgitusi nende paikadega seotud tuntud inimesed. „Teeliseks”, kelle pilgu läbi saated vaatajani jõuavad, on saatejuhid Erle Iher ja Hannes Hermaküla.

Järgmised saated on eetris alljärgnevatel esmaspäevadel, algusega kell 17.10:

13.08.2012 – Tallinn

20.08.2012 – Rakvere

27.08.2012 – Jeruusalemm

Vaatamata sellele, et EKTV-l ei ole regulaarset eetriaega, oleme igal aastal saanud oma saateid ETV eetrisse projektipõhiselt. Meie eesmärgiks on edastada kristlikke väärtusi televisiooni kaudu. Nende väärtuste defitsiit ühiskonnas on tuntav, mistõttu vajadus nende saadete järele on jätkuvalt aktuaalne.

Nii uusi kui ka vanemaid saateid saab vaadata internetis ETV veebilehel: www.err.ee , või EKTV veebiaadressil: www.ektv.ee . Meie toodangust saab koopiaid tellida DVD formaadis. Kontaktandmed on kodulehel: www.ektv.ee .

Oleme kõigile tänulikud, kes aitavad meid kaasa mõtete ja ideedega saadete valmistamiseks. Täname ka saadetud kommentaaride eest. Oleme südamest tänulikud iga rahalise toetuse eest, mis on aidanud meid jätkuvalt saateid valmistada.

Vajadus toetuseks on endiselt suur, kuna saadete valmistamine on kulukas. Toetused saab üle kanda arvele: 221018318204 Swedbank või 10052039358004 SEB pangas.

Vaadake meie saateid ja andke tagasisidet.

Lugupidamisega,

Peeter Võsu

EKTV direktor

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS