Rapla misjoninädal haaras noori

Misjon
Tüpograafia

alt 18.-22. juulil Raplas toimunud misjoninädala sündmused olid noortele kaasahaaravad. Rapla Vabakoguduse ja 3D koguduse noored Tartust korraldasid linnas rea sportlikke, muusikalisi, heategevuslikke ja evangeelseid sündmusi. Hulk noori tegi tutvust nii vabakoguduse kirikuhoone kui ka sinna end nädalaks sisse seadnud kristlasnoortega. Pastor Allan Helde eestvõttel kostitasid mitu koguduse perekonda noori kosutavate sauna- ja basseiniõhtutega.

Skatepargi võistlused, tänavakorvpall, vabaõhukontsert, asfaltkunst ning paljud muud ettevõtmised tõid hulga huvilisi ka õhtuti kirikus toimunud kristliku ülistusmuusika, tunnistuste ja evangeelse sõnumiga temaatilistele noorteõhtutele.

Neljapäeval, 21. juulil külastas Raplat, koolitas väikegrupijuhte ning kõneles julguse teemal ja kutsus noori eestpalvele liidu misjoninõukogu esimees Meego Remmel.

alt

Rapla ja 3D koguduse noorte juhtide eestvõttel toimunud misjoninädala sündmustele järgneb follow-up ürituste seeria, alates pühapäeval, 24. juulil kell 16 noorteõhtuga, mida viivad läbi kohalikud noored Hannes Saardi juhtimisel.

 

Allikas: www.ekklesia.ee

alt

alt

alt

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS