Kakskümmend kogudust ja mandariinid

Teated
Tüpograafia

Täna õhtul algab juba kaheksandat korda Eesti kristlike noorte juhtide konverents “Põlev Pirn”. Nelijärve puhkeskuses, kus treening aset leiab, tuleb ühtekokku 20 koguduse nooretöö meeskonnad, kes taotlevad üheskoos Kristuse misjonikäsu täitmist oma kodumaal.

“Olen veendunud, et need 110 juhti, kes esindavad 20 kogudust meie maal on niisama tähtsad kui mitte mõjukamadki kui sellel nädalal toimuv Eesti laulu finaal ühe meie juhi Daniel Leviga või Oscari gala, kus Eesti võib Mandariinidega saada esmakordselt võõrkeelse filmi auhinna,” väitis Märt Saar, kes on Koma juhataja ja Põleva Pirni üks eestvedajatest.

“Eesti koguduste üks järgmise 5 aasta väljakutsetest saab olema meeskondliku kultuuri loomine ja loodame, et võime ka oma ringkondades anda selleks oma panuse juba sellel nädalavahetusel,” kommenteeris Saar.

Selle-aastase Põleva Pirni teemaks on “MSK 2.0” ja osa treeningust teeb ka seiklusmängudega MAD agentuur. Osalejaid on erinevatest kristlikest konfessioonidest ja laupäeva õhtul on avatud ustega visiooniõhtu, mille üheks osaks on ka kahele meeskonnale aasta tunnustuse jagamine.

MTÜ Koma partneriteks on Eesti Kirikute Nõukogu, EEKBKL, EKNK jpt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS