Elektrooniline muusika on tänapäeval üsna populaarne ja kristlastel on ka oma panus antud selles vallas. 

Lisan omalt poolt mõned kristlastest artistid, kes viljelevad elektroonilist muusikat või kelle palades võib aegajalt kohata elektroonilisi elemente :)

Peale edukat debüütalbumi väljaandmist tuult tiibadesse saanud Juhan Ungru jagab Hooandja vahendusel, et paari aastaga on kogunenud materjali uue albumi kokku panemiseks. Seal samas, Hooandja keskkonnas, on võimalik igal ühel anda oma panus uue albumi väljaandmisks.

Kristlik rokkbändilt Skillet ilmus äsja uus album eelmüüki. Skilleti uue albumi pealkiri on Rise.

Kahekordselt Grammyga nomineeritud bändi solist/bassist John Cooper ütleb albumi kohta, et see jutustab loo tüüpilisest täiskasvanute maailma astuvast Ameerika teismelisest, kes otsib iseennast probleeme täis olevas maailmas.

Youtube's levib muusikavideo Skilleti uuest loost Sick of It:

Skilleti uus album Amazonis

Skilleti koduleht

 

Raadio 24x72002. aasta detsembris oma tegevust alustanud netiraadio on esimene internetiraadio Eestis. Kümne tegevusaasta jooksul on eetris kõlanud mitmed informatiivsed ja meelelahutuslikud noortesaated.

Algusaastail oli kristliku muusika levik piiratud ning raadio andis hea võimaluse saada osa ka uuest sõnumiga muusikast. Viimased aastad edastasime nonstop värsket noortemuusikat.

Tänaseks päevaks on olukord meediamaastikul muutunud ning muusika kättesaadavus erinevate ülemaailmsete kanalite kaudu äärmiselt lihtne. Seetõttu on meie internetiraadio esmane eesmärk täidetud ja veebipõhine noorteraadio muudab pärast 1.detsembrit edastuse formaati.

Veel mõned päevad on võimalik kuulata head muusikat aadressilt www.24x7.ee. Eetriedastus lõpeb 1.detsembril.

Ameerika kristlikul rokkbändil NEEDTOBREATHE'il ilmub selle aasta 15. aprillil uus album pealkirjaga "Rivers in the Wasteland".

Albumi "Rivers in the Wasteland" sisu

   1) Wasteland
   2) State I'm In
   3) Feet Don't Fail Me Now
   4) Oh Carolina
   5) Difference Maker
   6) Rise Again
   7) The Heart
   8) Where the Money Is
   9) Multiplied
   10) Brother
   11) More Heart, Less Attack

Eeltellimusi saab juba praegu teha ning eeltellimuse tegijatel on võimalik juba kingitusena allalaadida kahte lugu - Difference Maker ja The Heart.

Vaata NEEDTOBREATHE eelmist suurt hitti Keep Your Eyes Open

NEEDTOBREATHE - The Heart

NEEDTOBREATHE - Difference Maker

Andy Hunteri uus EP

DJ Andy Hunter andis viimati muusikat välja kaks aastat tagasi, kui ilmus EP Collide. Pärast seda on olnud suhteline vaikus. Selle aasta alguses teatas Hunter, et töötab uue EP kallal ja sel kuul see ilmubki.

Viie looga EP Glow tuleb müüki 23. juulil. Fännid saavad uuele materjalile pilku heita 16-20 juulil Hunteri facebooki lehel, kuhu ta paneb kuulamiseks üles ühe loo uuelt plaadilt. 

www.facebook.com/andyhunter

Juhan Ungru - Tähistaevas (Crius Drum & Bass Remix)

Juhan Ungru debüütalbumil olevast loost Tähistaevas valmis Drum&Bass remix.

Juhan Ungru Tähtistaeva remixi on valmistanud Robert Roost esinejanimega Crius. Varasemalt on Criuselt ilmunud remix Kirsika esitatud loost "Mida tunneb süda?"

Loe lähemalt Juhan Ungru debüütalbumi kohta

Juhan Ungru debüütalbum - Oled hea

Juhan Ungru - Tähistaevas (Crius Drum & Bass Remix)

http://soundcloud.com/criusofficial/juhan-ungru-t-histaevas-crius

Dubstep: Daniel Viinalass - Sa oled teePiiblipäevade liikumise noortefestivalil Linna Tuled esitleti populaarses DUBSTEP muusikastiilis kristlikku lugu "Sa oled Tee", esitajateks Daniel Viinalass, Mariliis Luide ja PP bänd.

Piiblipäevad olid vaevalt mööda saanud, kui juba iga noor küsis, kus ma võiksin seda Danieli Sa oled Tee lugu kuulata. Nii mõnigi laadis mobiiliga ja fotokatega tehtud klipikesi üles ja Kristel Luide poolt üleslaetud klipp on üsna kuulatav :)

Enamus piiblipäevalisi tõenäoliselt on seda juba sadu kordi kuulanud :) aga kes veel ei ole, siis jagan seda klippi siin vaatamiseks, kuniks PP meeskonna poolt ka hea kvaliteediga klipp avalikkuse ette jõuab. Head vaatamist!

Vaata Daniel Viinalassi DUBSTEP versiooni loost Sa oled tee 

{hwdvideoshare}id=375|width=560|height=340{/hwdvideoshare}

Ilmus Juhan Ungru kristlik album "Oled hea"

Augusti keskpaigas nägi ilmavalgust uus kristlik album "Oled hea". Tegemist on täiesti eestikeelse loominguga, mille autoriks ja esitajaks on Juhan Ungru.

Kes on Juhan Ungru?

Juhan Ungru on 25 aastane ja pärit Saaremaalt. Ta on Kuressaare Siioni koguduse liige. Läbi mitmete aastate on Juhan kaasa teeninud Siioni koguduse noortetöös erinevatel viisidel. Aastatel 2008-2010 oli Juhan Siioni koguduse noortejuht. Peale noortejuhi ametit on Juhan pühendunud muusikale, millega ta teenib kaasa nii kodukoguduses kui ka kogudustes üle Eestimaa.

Juhan Ungru debüütalbum "Oled hea"

Plaadil on kümme laulu, millest üheksa on esmakordselt salvestatud. Varasemalt on Lukas bändi esituses esitatud "Minu kuningas" albumil "Tulen".

Album on juba leidnud positiivset vastuvõttu erineva publiku poolt ja nii mõnigi laul "Oled hea" plaadilt on leidnud tee koguduste ülistusmuusikasse.


Juhani muusika mitte ainult ei puuduta su südant, vaid see paneb sind kaasa laulma ja enamgi veel. See toob sind siiralt, otse ja keerutamata Tema trooni ette, kus me ju kõik tahame olla ja viibida. Juhani laul, sõnum ja instrumentaalne osa toimivad koos lihtsalt niivõrd ausalt ja hästi, et peaks sobima kuulamiseks ja kaasaelamiseks väga laiale publikule.

Andrus Lukase kommentaar Juhani Ungru debüütalbumi kohta

Albumit "Oled hea" võid leida järnevatest kohtadest

 • Logose kauplusest (Narva mnt.51, Tallinn)
 • Harta online poest (pood.harta.ee-st)
 • Tartu Pauluse raamatupoest (Riia 27, Tartu)

Plaati on võimalik leida ka hästi varustatud koguduste raamatulettidelt või andes oma ostusoovist teada e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhan Ungru järgnevad ülesastumised

Lähiajal on Juhan juhtimas ülistust Tallinna Oleviste noorteõhtul, 20. septembril ja oktoobris Tartu Kolgata noorteõhtul.

Juhani Ungru ülesastumistega on võimalik kursis olla ka Facebook lehe kaudu:
Juhan Ungru muusika Facebooki leht

Kuula lühiklippe albumilt "Oled hea"

http://soundcloud.com/juhanungru/sets/oled-hea-2013

Lukas bändi debüütalbum Tulen esitlus Tartu Athena keskusesLukas Bänd astub üles Tartus, Athena keskuses, reedel 22.juuni algusega kell 19:00.

Laulud debüütalbumilt Tulen + üks täiesti uus lugu

Olles liikmed erinevates kogudustes ja tegevad mitmetes erinevates muusikalistes koosseisudes on meil rõõm tulla kokku ja tuua Jumalale tänu nende laulude kaudu, mida Jumal on meile ja meie sõpradele andnud. Esitame laule meie debüütplaadilt "Tulen" ja me usume, et tuleb esile ka spontaanset ülistust, mis on alati põnev ja loomulik ülistuse ja tänu osa. Samuti esitame ühe uue loo, mida ei ole plaadil.

Uksed avatud kõigile, sõnumi ütleb Mart Pöör

Me loodame, et meie kontserti või pigem ülistusteenistust külastavad vennad ja õed erinevatest kogudustest, ning eriti oodatud on kõik kes ei ole Jumalast ja Tema armastuse sõnumist midagi kuulnud, sest head sõnumit peale muusika jagab vend Mart Pöör.

Sissepääs on tasuta. Oled väga oodatud ja kutsu julgelt sõpru kaasa!

Vaata Tulen plaadiesitlus Tartus Facebook sündmust

Tulen plaadiesitlus Tartus

Veel artikleid...