Tee Jumalale ruumi

Usuelu
Tüpograafia

altJumal lubab, et ta täidab meie elud millega iganes sa ei vajaks, et täita oma ülesanne selles elus. Kuid nii paljud inimesed hoiavad kinni asjadest, mida Jumal ei kavatsenud anda neile. Kui su käed on täis muid asju, siis on raske vastu võtta seda, mis Jumalal sul anda on.

Inimesed hõivavad end ehk täidavad oma käsi igasuguste heade asjadega: nad võtavad märkimisväärseid kohustusi ja jätkavad muljetavaldavate saavutustega. Samas „heast“ saab „parim“ vaenlane. Me peame võtma aega, et hinnata, mis on meil ja milleks peame valmis olema, et lasta lahti ja kõik selle nimel, et kogeda Jumala parimat meie jaoks.

Mõnikord me hoiame kinni asjadest, sest me ei ole aru saanud, et me peame need käest maha panema ehk loobuma. Mõnikord on asi selles, et hoiad liiga kõvasti kinni. Võib olla hoiad sa kinni millestki pikemat aega, kuna sul on lihtsalt nii mugav. On aeg astuda välja oma turvatsoonist ja teha ruumi Temale. On aeg lasta asjadel nagu mitte andestamine, vale suhtumine ja negatiivne hoiak. Sul võib olla sõpru, kes nii öelda tõmbavad sind endaga kaasa allapoole, aga sa ei pea nendega suhteid katkestama, sest Jumal ei taha et sa oleksid üksinda. Jumal ütleb vaid: „Hinnake oma elu ümber.“

Mõnikord me paneme asjad käest maha ja korjame need uuesti ülesse. See on täiesti vastuvõetav, sa pead selle lihtsalt uuesti maha panema. Iga kord kui sa paned selle maha, sa muutud järjest tugevamaks. Ei võta kaua aega, et sul on piisavalt jõudu see jättagi sinna maha.

Mõnikord me paneme asjad maha ja see ei ole hea. See on ajutine. "Mitte praegu" ei tähenda alati "mitte kunagi." See on hetk, mil peame usaldama, et Jumalal soovib südamest meile parimat. Ta juhib ja suunab sind ning tervikuna kõik need asjad on sulle head.

Jumal tahab sind aidata. Ta soovib sind õnnistada ja tal on sulle palju varuks. Kuid Piibel ütleb, et Ta on härrasmees. Ta ei kavatse neid häid asju peale suruda, selle asemel Ta ootab kuni sa oled selleks valmis. Ta ootab kuni sul on selleks ruumi. Seega tee Jumalale ruumi! Ole valmis avama oma käed ja süda ning võta vastu õnnistus, mis Tal sulle on varuks!

Ma pöördun teie poole ja teen teid viljakaks, lasen teid saada arvurikkaks ja jõustan oma lepingu teiega. Teile jätkub söömiseks vana, mullust vilja ja uudse pärast peate välja viskama mulluse (3. Mo 26:9-10)

Allikas

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS