Peagi on avanemas Jumal.ee veebileht, kus saab olema inimeste lood Jumalaga, mis on tehtud I Am Second stiilis. Sellega seoses palume kõigi abi, et leida hea eestikeelne lause, mida öeldakse iga video lõpus.

Kes on Jeesus? küsitlus Tartu inimeste seasTartu Kolgata baptistikoguduse noored küsitlesid Tartu linna peal inimeste arvamust selle kohta, kes on Jeesus. Küsitlusest selgus, et vähemalt Tartu inimesed küll ei tea Kes on Jeesus.

Käesolev video on tehtud illustratsiooniks Kolgata koguduse pastori jutlusele Kes on Jeesus? Jumalateenistus toimus 18. september 2011 Kolgata koguduses. Allpool on link Kolgata koguduse audiojutlustele, kus on ka siin nimetatud jutlus kuulatav.

http://www.vimeo.com/29770151

Kolgata koguduse jumalateenistused toimuvad igal pühapäeval kell 11, Tähe 66 (Tartu).

Kolgata koguduse audiojutlused

Kaks viisi, kuidas vallalisena kindlasti ei tasu eladaTartu Kolgata baptistikoguduse noored tegid õppevideo, kuidas vallalisena ei tasu elada.

Video on tehtud Kolgata noorte suhete seeria esimeseks õhtuks, mille teemaks oli "Kuidas vallalisena ellu jääda". Selles videos on näidatud kaks viisi, mis näitavad, kuidas ei tasu vallalisena elada.

Kolgata noorte järgmine suhete seeria teema keskendub poiste ja tüdrukute vahelisele sõprusele. Teemat lahkavad Valdur ja Liisa.

Kolgata noorteõhtu "Poiste ja tüdrukute sõprusest" toimub neljapäeval kell 19, Kolgata kogduses, Tähe 66 (Tartu).