Skillet videopildis Maata Näkyvissä FestivaliltMaata Näkyvissä festivalil oli peaesinejaks Skillet Usast. Plussil, Kaev.net'il ja Pildiraadiol oli võimalus osaleda varasemalt toimunud pressikonverentsil ning küsida bändilt nende elu ja tegevuse kohta.

Tänu Pildiraadiole ja Pluss meeskonnale on sul võimalus saada osa pressikonverentsist ja live-kontserdist videopildis!

Videos saab vastused küsimustele bänd alguse kohta, mis on Skilleti eesmärk, ja mis põhjusel on nad juba 15 aastat seda kõike bändiasja teinud?

Plussi ajakirjanik Anete Palmik; Video Pildiraadio; Pilt Helari Hellenurm ? Kaev.net

{hwdvideoshare}id=360|width=560|height=340{/hwdvideoshare}

Allikas Plussmeedia

aaron_shust_plaat

23. augustist tuleb USA-s müügile Aaron Shust uus plaat "This Is What We Believe".  Plaaati saab kuulata tasuta aadressil  www.newreleasetuesday.com. Plaati saavad kuulata kõik registreerunud kasutajad  - registreerumine on tasuta.

Häid muusikaelamusi!

alt

Kolmekordne Dove muusikaauhinna võitja Ginny Owensil on valminud uus plaat Get In. I'm Driving. Uus plaat on stiililt pop, bluusi, jazzi and souli segu. Plaati saab kuulata aadressil www.newreleasetuesday.com registreerunud kasutajad.

Get In. I'm Driving plaadil:

01. Get In I'm Driving  
02. Mystery of Grace  
03. Before You Fly  
04. Rain  
05. Joined At The Heart  
06. Better Off  
07. Lay It Down  
08. Higher Ground  
09. Daughter Of Destiny  
10. Better That Way  
11. The Song

 

Häid muusikaelamusi!

altMaailma vokaaljazzi absoluutsesse tippu kuuluva ansambli kordumatu stiil on rajatud laiale muusikalisele skaalale, mis ulatub gospelist jazzi ja soulini. Paarile küsimusele leidis mahti vastata seksteti teine tenor Joye Kibble.

Take 6 viimane album on jõuluteemaline. Mida te soovitate inimestele, kes kurdavad, et on kaotanud oma jõulutunde?
Mu esmane soovitus igaühele on järele mõelda, mida jõulud just sinu jaoks tähendavad. Minu jaoks on jõuluajal keskne Kristus, tema armastus meie vastu ning see, kuidas me seda maailmaga jagada saame.

Mis on teie meelisjõululau ja miks?
Mulle meeldib jõululauludest enim «It Came Upon a Midnihgt Clear», sest sellel on kõige kaunim meloodia.

Aja jooksul muusikažanrid arenevad, kuidas on see toimunud gospelmuusikas? Kas on märgata mõnda uuenduslikku uustulnukat?
Nagu iga teine muusikastiil, nii muutub ja areneb ka gospel. Aga põhiline sisu ja sõnum jääb siiski samaks. Muutub stiil ja seda seetõttu, et artistid mõjutavad muusikat oma maitse ning loomingulise mõtlemisega. Need elemendid sõltuvad omakorda muusikute kogemustest, keskkonnast ning kasvatusest. Gospelmuusikasse tuleb kogu aeg nii palju tegijaid peale, et ma vaevalt jõuan jälgida, kes selles maailmas uus on.

Gospelmuusika juured on Ameerikas. Kas ameeriklased reageerivad sellele muusikale teisiti kui eurooplased?
Ma ei tea, kas muusika tajumises erinevusi ongi. Vahe võib tulla keelebarjääri tõttu, kui kuulaja ei mõista täielikult laulu sõnu ja sõnumit. Kui kuulaja laulu mõttest täielikult aru saab, siis olen täheldanud väga sarnaseid reaktsioone.

Teie instrument on teie hääl. Kindlasti on teil range päevakava, kas tahaksite seda meie lugejatega jagada?
Kõige tähtsam asi selle «instrumendi» jaoks on korralik puhkus. Puhkust ei asenda miski.

Kas lauluga on võimalik muuta maailma?
Jah, kindlasti! Kui miski loodu mõjutab sügavalt seda, mida inimesed tunnevad ja vajavad, siis muutused saavad toimuda ja toimuvadki!

Allikas

alt

2007. aastal asutatud bänd Icon For Fire tuli välja plaadiga nimega Scripted. Albumit saab kuulata www.newreleasetuesday.com kodulehelt. Muusika sarnaneb artistidele The Letter Black, Day Of Fire, Sent By Ravens. Bändi Purevolume aadressilt saab tasuta alla laadida loo Off With Her Head.

Scripted plaadil järgnevad lood:

 1. Overture
 2. Theater
 3. Make A Move
 4. Get Well
 5. The Grey
 6. Off With Her Head
 7. Fight
 8. Up In Flames
 9. Iodine
 10. Only A Memory
 11. Pieces

Häid muusikaelamusi!

altTuntud briti kaasaegse evangeelse muusiku Graham Kendricku (fotol) paljude laulude noote, salvestusi ja sõnu saab tema kodulehelt vabalt alla laadida. Viimastel aastatel on Leho Paldre tõlkinud sealt kaks uuemat jõululaulu, mis sobivad laulda koguduse ühise ülistusena jõuluajal: "Immaanuel, Jumal meiega" ning "Maailm, pilkane, magab patu lummuses". Kuna algallikad on vabavara, siis jagame ka eestikeelsed tõlked meeleldi kõigile, koos viitadega nootidele ja originaalmuusikale.

alt

Täna tuli USA-s välja bändilt Downhere välja plaat nimega On The Altar of Love. Plaadi ülevaadet saab kuulata siit.

On The Altar of Love plaadil: 

 1. Only The Beginning 
 2. Rest 
 3. Let Me Rediscover You 
 4. Turn This Around 
 5. Living The Dream 
 6. Seek 
 7. Glory By The Way Of Shame 
 8. Holy 
 9. For The Heartbreak 
 10. For Life 
 11. The Altar Of Love 
 12. Reveal The Kingdom 


Häid muusikaelamusi!