Hull matk!

Matk / Reis
Tüpograafia

Hull matk ehk paadimatk Koiva jõelPeagi, algusega kell 16.00 Vanemuise eest, olemegi minemas Hullule matkale Tartu Ülikooli esmakursuslastega. Tagasitulek pühapäeva pealelõunal.. Meie hulgas on erineva ala inimesi: filosoofia-, geograafia-, keemia- ja teloogiatudengeid.
Mitmed on küsinud, et miks see just Hull matk on? Kas osalejate pärast või toimub seal midagi väga hullu? Tegelik põhjus on aga üsna lihtne, kuna septembris on juba õhtuti üsna külm, siis selle tõttu ongi tegemist Hullu matkaga :) AGA igati tore saab sellegi poolest olema! Meisterkokk Daire teeb süüa seega kõht saab täis :p ning ma luban, et teen laupäeval sauna, seega vähemalt ühel õhtul saab sooja :D

Toon vahepeal siia ilmaandmed ka:
ILM (päeval13-15kraadi, laupäev ja pühapäev on vihmane, öösel 5-7kraadi)
http://www.meteoprog.lv/en/weather/Strenci/

Vesi (gauja ehk koiva näitab 12kraadi), õnneks pole vesi väga sügav...:)
http://www.meteo.lv/public/30338.html

Ilmast ei tasu ennast väga ära ehmatada lasta, tuleb vaid vastavalt riidesse panna. Abiks on ka see, et paatidel on katus peal.
Võtame rohkem soojemaid riideid kaasa ning kellel on, võtab ka lisa magamiskoti, kahes magamiskotis korraga on soem ning salainfoks veel, et villane sokk on soe isegi siis, kui ta märjaks saab ;) Mul on mõned koormakatted, need mässime ümber telkide ja see hoiab ka telgis rohkem sooja, proovisin põhja-norras - töötas küll!

Igatahes, tuleb väga tegutsemisrohke matk... kuna on jahe, siis tahavad ju kõik ringi toimetada ja aerutada :p

Hetkel on tulemas 19 inimest matkale, juhul, kui ka kõik TÜ Rebasenädala auhinnaflaieriga inimesed on tulemas. 4 flaieriga tulijat pole veel registreerunud veebist, seega võib juhtuda, et need neli ei tule... seega oleme minimaalselt 15-kesi, arvan, et see on väga normaalne arv ;)

Minu isiklik mure on, et kõigil oleks magamisalused ja telgid ning ID-kaardid!!!! kaasas... Koiva jõgi asub Lätis, seega võib halval juhul trahvi saada, kui kaasa pole id-kaarti või passi. Vahel on juhtunud matkadel, et tullakse matkale ilma telgi ja magamiskotita või ilma dokumentideta... no juhtub, aga parem on, kui ei juhtu! :)

Selliselt siis olemegi matkale minemas - palvetage meie eest :)

Pilte eelmistest matkadest:
Salatsi jõgi:
http://www.panoramio.com/user/704990/tags/Salatsi%20paadimatk%3A%20Staicele%20sild%20-%20%20Sarkanas%20klintis
Väike Emajõgi:
http://valts.net/pildid/thumbnails.php?album=12&page=8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS