Viljandi baptistikoguduse kirikuhoone keldrisaal pühitseti sisse

Kogudus
Tüpograafia

Viljandi baptistikoguduse kirikuhoone keldrisaali pühitseti sisseUut kirikuaasta algust tähistaval esimesel advendipühapäeval sai sisse pühitsetud Viljandi Baptistikoguduse uue kirikuhoone keldrisaal, kus nüüd ja edaspidi ka jumalateenistuste pidamist jätkatakse.

Sügise jooksul kauniks, soojaks ja valgeks saanud kiriku keldrisse viiva trepi ees pidulikult lindi läbilõiganud liidu president Meego Remmel ja ehitusprojekti eestvedanud koguduse pastor Aamo Remmel juhatasid koguduserahva ja külalised protsessioonis allsaali. Pärast sümboolset ristirahva teekonna palvepeatust siseneti saali, kus asuvale kantslile asetati suur Piibel, kust loeti ette päevakohaseid pühakirjatekste ning öeldi sissepühitsemise sõnad ja palved.

Ühtaegu advendiaja algust ja pühakoja avamist pühitsenud jumalateenistusel musitseerisid Tallinna Kalju ja Tartu 3D koguduse muusikud Remmeli perekonnast. Tervitusi tõi diakon Tarmo Sirkel ehitustöödele kaasa aidanud Melvin Girlinghouse'ilt ja teistelt USA sõpruskoguduse liikmetelt video vahendusel ning Laura Remmel 3D ja pastor Enn Palmik Tõrva kogudusest. Teenistusele järgnes pühaõhtusöömaaeg ning seejärel juba võimalus teha lähemat tutvust uhiuute ruumidega.

Kui Jumal lubab, siis järgmisel aastal jätkatakse juba töid uue kiriku peasaali ja kõrvalruumide valmimise nimel. Selleks on jätkuvalt oodatud toetavad eestpalved ja annetused Viljandi Baptistikoguduse kontole.

Allikas: www.ekklesia.ee - Viljandi kiriku keldrisaal sai sisse pühitsetud

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS