Rohkem Jumalat!

Elamus
Tüpograafia

altMilline tuli on noorte südames! peale 2 ja pool tundi eestpalve aeg noored muudkui tulevad ja tunnistavad kogu rahva eest oma usust ja elust koos Jeesusega - see on võimas!

Noored on janused Jumala järgi, jagavad Jumalast ja tahavad Rohkem Jumalat!

väga võimas!

Üks noor just tunnistas, et Jumal pani talle südamesse, minna välja ja ta läks ning nägi ühte inimest väljas tänaval, kes oli üksi ning ta läks tema juurde ja palvetas temaga ning see tüdruk võttis Jumala oma ellu vastu ning tuli piiblipäevadele.

Tunnistusi on seinast seina... ja ei ole sellist asja, et vägev rokibänd on laval, keda imetleda vaid laval on meie õed vennad, kellega me koos ülistame.

üks vägev asi oli veel, mida tahaks jagada, nimelt täna õhtune kõneleja ütles eestpalvele tulnud noorte kogunedes, et mina ei ole supermees, noored, tulge ja palvetage nende eest.. ning noored tulid ja vallutasid lava ning hakkasid üksteise eest palvetama, inimesed said terveks, hakkasid keeltes palvetama - nii ilus pilt!

Selline armastuse ja Jumala ligadalolu õhkkond on, Jumal justkui naerataks..

..ja mida ma näen, veel enne seda, kui ma sain seda kirja ära saata..tulid lavale minu koguduses käima hakkanud tänavalt tulnud noored, kelle jaoks olid peod ja poisid esikohal ning nyyd nad tunnistavad laval Jumalast! ..Jumal on nii hea ja võimas!

Tahtsin lihtsalt seda kõike teiega jagada...

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS