Artikli lisamine Kaev.net'is: artikli eelvaade

Kaev.net
Tüpograafia

altArtiklit kirjutades on tihtilugu vaja eelnevalt näha, et kuidas postitatav sisu välja näeb. Järgnevalt juhendab lühidalt, kuidas seda saab teostada.

Eelvaate kuvamiseks tuleb artikli lisamise aknas artikli kujundamise menüüribas valida esimese rea vasakult neljas ikoon, vaata ka kõrval olevat pilti. Ikoonile vajutades ilmub uus aken, kus näeb lisatud artikli eelvaadet. Kui artikkel näeb välja selline nagu peab siis võib selle akna sulgeda ja artikli salvestada.

Juhul, kui ilmneb, et eelvaade ei toonud esile mõningaid puuduseid artikli juures, siis iga artikli lisaja saab oma artiklit muuta. Selleks tuleb avada artikkel ning pealkirja juures vajutada pliiatsi ja märkmepaberi ikoonile, avanenud aknas teha artikli juures vajalikud muudatused ning salvestada uuesti.

Probleeme on esinenud teistest programmidest kopeerimisel, näiteks wordist kopeerimisel. Wordist kopeerimisel tuleks kasutada wordist kopeerimise ikooni. Kui Teksti ei ole kopeeritud wordist aga ikkagi on teksti kujundusega probleem, siis tasub kasutada "kleebi tavalise tekstina" ikooni, see asub kleebi ja kleebi wordist ikooni vahel, esimene rida artikli kujundamise menüüribas ja neljas kast. Wordist kopeerimisest saab eraldi lugeda >>siit<<

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS