2017.aasta kevadine Pluss teemal "Reformatsioon" keskendub sellele, kuidas saaksime täna oma usku uuendada ja värskena.

Pealugu ja gospel keskenduvad kahele noorele andekale muusikule Gloria Ilves ja Arno Humal. Misjoni artikkel räägib reformatsiooni mõjust eestlusele. Persooniloos küsitlesime Rannamõisa koguduse aktiivset liiget Kristjan Kuller. Piibliõpetuses kirjutab Kai Petteri Lappalainen Jumala kuningriigi otsimisest. Piiblitegelasest toome sel korral esile Jeesuse. Noortetöö osas läheme uurime, millega tegelevad Tartu Pauluse koguduse noored:)

2017.aasta esimene Pluss teemal "Esikoht" räägib sellest, kellele peaks kuuluma esikoht meie elus ja miks see oluline on.

Pealoost saad lugeda kõigile muusikahuvilistele tuttavast artistist Daniel Levi Viinalass. Misjonirubriigis läheme Tartusse, et uurida, mida oodata juunikuus toimuvatelt Piiblipäevadelt. Muusika-valdkonnast tulevad sel korral uudised Tallinna külje alt, nimelt vaatleme lähemalt Keila Fusioni tegemisi. Persooniloos küsitlesime peapiiskop Urmas Viilmad. Piibliõpetuses kirjutab Anti Toplaan, kes on Jumala jaoks esikohal? Piiblitegelasest toome sel korral esile Iisraeli rahva esimese kuninga Sauli. Noortetöö osas toome tervitusi Kohila armsast ja hubasest baptistikogudusest:)

Juba mõne päeva pärast on algamas Seikluslaager "Elu eest"! Oled väga oodatud.

Sul on võimalus veeta viis päeva Viljandi külje all ilusas Tuule talus toredate noorte seltskonnas. See aeg on täidetud erinevate mängude, seminaride, muusika ja kõnedega. Sel korral on meie laagrisse tulemas Veljo Kaptein, Mart Metsala, Tiidrek Nurme ja Rein Uuemõis. Õhtuti on ka võimalus koguneda lõkke ümber ja nautida laagri kohvikut.

Tartus toimuval Eesti EKB Koguduste liidu Suvefestivalil "Mõtetest tegudeni" toimub seminar teemal "Video kasutamine koguduse töös".

Valguse Tee Vabakogudus toodab alates 2012 aastast videoformaati Karjasekirjad, mis on suunatud mitteusklikele, tutvustab kristluse põhialuseid ja kummutab enimlevinud müüte.

Veel artikleid...